środa, 22 marca 2017

Wiosna w salonie:)Witajcie!

Wiosna w tym roku każe na siebie czekać i chyba uczy cierpliwości, bo wcale jej jeszcze nie widać:). Znoszę do domu kwiaty i patyki, żeby poczuć tę wiosnę wyczekiwaną, a ona śmieje mi się w twarz, bo za oknem widzę tylko deszcz:))). 

W tym sezonie planujemy ogarnąć przestrzeń wokół domu, ponieważ w zeszłym roku nie zdążyliśmy. W naszym wiejskim domu mieszkamy od ośmiu miesięcy. Do tej pory cała nasza energia włożona była w wykończenie domu. Kiedy sprowadziliśmy się  poddasze było nie gotowe. Wymagało dokończenia i urządzenia.
Za nami pierwsza zima w domu, w którym samemu trzeba zadbać o ciepło i wiele innych rzeczy... i chyba, my mieszczuchy z urodzenia, zdaliśmy ten egzamin.

Pogoda ma duży wpływ na częstotliwość spacerów z Leosiem. Dziś, niestety, siedzimy w domu. Wykorzystuję odrobinkę czasu, którego wciąż mi brakuje, i piszę te kilka słów. Wiem, że częstotliwość moich wpisów nie jest porażająca. No cóż, życie....:). 

Na zdjęciach kilka ujęć z salonu. Doczekałam się dużego stołu.

Do następnego razu!

Ania

9 komentarzy:

 1. wiosny może jeszcze nie widać, ale chyba już czuć:) jakkolwiek dzisiejszy dzień był o wiele bardziej jesienny :( Każdy etap budowania swojego miejsca na ziemi jest wspaniały.. :)
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna wiosna u Ciebie:))u nas zimno i weny brak:)Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zdanego egzaminu. Za jakiś czas nie będziecie pamiętać, jak to było w mieście. U mnie wiosna szalona, kwitną nie tylko przebiśniegi,stokrotki, krokusy, pierwiosnki, ale też miniaturowe bratki. Pogoda od kilku dni śliczna w okolicach 10 stopni. Życzę, aby i u Was taka się pojawiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam zagladać do twoich kątów Aniu:) Pięknie!
  pozdrawiam Cie wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Całusy kochana. Piękne krzesła macie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak w magicznym domeczku z bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie mieszkacie. Piękny dom! Ostatnio też mi się marzy wieś... no chociaż obrzeże miasta, ale właśnie ja do miasta jestem przyzwyczajona i nie wiem czy dam tak rade mieszkać trochę na uboczu... do tego więcej obowiązków w szczególności zimą. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Radosnych Świąt! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
 9. With passion and prayer I am sure will get happiness and success in the future. Thank you hopefully useful and inspiring each other

  vitamin penambah berat badan
  obat stroke pembuluh darah pecah
  obat batuk darah
  cara mengatasi telinga berdengung sebelah

  OdpowiedzUsuń